top of page

Oyunlarımız

.png
Kuzey Kutbu Krallığı

Uzun yıllardır Kuzey Kutbu'na liderlik eden yaşlı kar baykuşu Ovlika artık Kraliyet Tacı'nı devretmeye karar verir. Hangi canlı gücünü ispat ederse Kraliyet Tacı'nın yeni sahibi O olacaktır. 

Güç mü? Güç derken? 

HansGret_50_70_Alternatif.jpg
Hansel ve Gretel

Hikaye bildiğimiz hikaye ama bu defa kahramanlar iki köpek. Ormana terk edilen iki köpek. Ormanda karşılaşacakları ev mi? O da kemikten, sosisten, tavuk kanatlarından ve bifteklerden yapılmış leziz bir ev. Cadı mı? Bence cadıyı gelin kendiniz görün... 

Mevsimini Arayan Karpuz_ 50_70.jpg
Mevsimini Arayan Karpuz

Karpuzun mevsimini arama yolculuğu bize küresel ısınmanın mevsimler üzerindeki etkisinden bahsederken, iklim değişikliği meselesinin canlıları nasıl etkilediğini görme imkanı sunacak. 

Hadi siz de katılın şarkımıza:

"Bu dünya hepimizin" 

Şokola Prenses

Oynadıkları video oyununun son bölümünü geçen Çilek ve Çino kendilerini bir anda Şokola Prenses'in rengarenk abur cubur ülkesinde bulurlar.

Başta herşey harika görünse de işin aslı hayal ettikleri gibi değildir. 

Şarkıcı Yunus Tako

Resifseven Kardeşler! Guluk Suları'nın en ünlü müzik grubu! ve... grubun solisti Tako! 

Tako ünlü olmak istiyor hem de çok ünlü. Adını okyanustan da öteye taşımak istiyor. Fakat ünlü olma hevesi ile özgür sularda yola koyulmuşken işler umduğu gibi gitmez...

Yalnız Aslan Liyuva

Yasak avlanma sonucu ailesini kaybeden minik aslan Liyuva uzun yıllar tek başına hayatta kalmayı başarır. 

Fakat bir gün ovaya gelen belgeselciler sayesinde hayatı ummadığı bir şekilde değişir.

Peki, Liyuva yalnızlıktan kurtulabilecek midir?

Kahraman Köpek Çiço

Sırıtık Mahallesi'nde sıradan bir gün yaşanmakta iken mahalleye gelen tatlı köpekçik işlerin seyrini değiştirecek ve mahalle sakinlerini heyecan verici bir maceraya sürükleyecektir. 

Bahar Şenliği

Duydunuz mu? Bu yıl baharı getirecek olan bahar çarkını Çeri tek başına yapacakmış. Çeri'nin vakti dar ve başarısız olma şansı yok. Sizce Çeri bu görevi tamamlayabilecek mi?

bottom of page